GazetaExpress
GazetaExpress 05 Nov 2019
2

Up next

Pusetat e pasiguruara dhe “dy serbet e dyshimit qe vizituan Decanin para helmimit” - Albanian Post
14 Jul 2021
Pusetat e pasiguruara dhe “dy serbet e dyshimit qe vizituan Decanin para helmimit” - Albanian Post
GazetaExpress · 4 Views

Tuna "luan" gjoksat, duke pozuar para aparatit

14 Views
In Music

Ajo sapo ka lansuar këngën e saj më të re “Amoni”, e cila ende nuk ka arritur një milionë klikime në youtube

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Pusetat e pasiguruara dhe “dy serbet e dyshimit qe vizituan Decanin para helmimit” - Albanian Post
14 Jul 2021
Pusetat e pasiguruara dhe “dy serbet e dyshimit qe vizituan Decanin para helmimit” - Albanian Post
GazetaExpress · 4 Views