GazetaExpress
GazetaExpress 19 Sep 2019
2

Up next

Vildanja dhe Tayna vazhdojnë argëtimin në Amerikë (2)
19 Sep 2019
Vildanja dhe Tayna vazhdojnë argëtimin në Amerikë (2)
GazetaExpress · 9 Views

Vildanja dhe Tayna vazhdojnë argëtimin në Amerikë (1)

8 Views
In Music

Vildane Zeneli është duke vazhduar me dehjet e saj në Amerikë ku kësaj radhe modelja kosovare është parë në një klub në Hollywood

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Vildanja dhe Tayna vazhdojnë argëtimin në Amerikë (2)
19 Sep 2019
Vildanja dhe Tayna vazhdojnë argëtimin në Amerikë (2)
GazetaExpress · 9 Views