GazetaExpress
GazetaExpress 19 Sep 2019
2

Up next

Tayna e ka nxehtë, tregon gjoksin në Instagram
30 Jul 2020
Tayna e ka nxehtë, tregon gjoksin në Instagram
GazetaExpress · 4 Views

Vildanja dhe Tayna vazhdojnë argëtimin në Amerikë (2)

28 Views
In Music

Vildane Zeneli është duke vazhduar me dehjet e saj në Amerikë ku kësaj radhe modelja kosovare është parë në një klub në Hollywood

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Tayna e ka nxehtë, tregon gjoksin në Instagram
30 Jul 2020
Tayna e ka nxehtë, tregon gjoksin në Instagram
GazetaExpress · 4 Views