GazetaExpress
GazetaExpress 06 Nov 2018
2

Ne radhe

Gjakovë, Policia përleshet me hajnat - 15.11.2018 - Klan Kosova
16 Nov 2018
Gjakovë, Policia përleshet me hajnat - 15.11.2018 - Klan Kosova
GazetaExpress · 104 Shikime

Vrasjet e pasluftës dhe Gjykata Speciale - Gani Geci, Nasim Haradinaj, Arianit Koci, - 05.11.2018

 14 Shikime

Debati i jashtëzakonshëm në PRESSING për vrasjet e pasluftës dhe Gjykatën Speciale.

Të ftuar Gani Geci, Nasim Haradinaj, Arianit Koci dhe Berat Buzhala.

Me shume
0 Komente sort Sort by

Ne radhe

Gjakovë, Policia përleshet me hajnat - 15.11.2018 - Klan Kosova
16 Nov 2018
Gjakovë, Policia përleshet me hajnat - 15.11.2018 - Klan Kosova
GazetaExpress · 104 Shikime